Kochani, miło jest mi poinformować, że podjęłyśmy współpracę z polską marką Martello!

Od teraz, na zajęciach praktycznych w Szkole Rodzenia „Zaufaj Położnej” będą Wam towarzyszyć ich przepiękne kocyki dla dzieci. Trudno jest przejść obok nich obojętnie, są świetnie wykonane, w przepięknych kolorach, a na dodatek są niesamowicie miłe w dotyku. I to wcale nie ich jedyne zalety!
Co wyróżnia firmę Martello?

Przede wszystkim bardzo wysokiej jakości organiczne materiały, z których produkowane są ich produkty i każdy ich element (nawet wszywki z wskazówkami odnośnie prania:)). Jest to zawsze organiczna bawełna lub wełna. Możemy mieć do tego 100% pewność, ponieważ marka Martello posiada certyfikat GOTS, który zobowiązuje do korzystania wyłącznie z certyfikowanych produktów. Dzięki temu jakość oferowanych przez markę Martello produktów jest bardzo wysoka i będą nam służyć długie lata, o czym zresztą przekonuje szereg pozytywnych opinii :).

Podczas produkcji również surowo przestrzega się warunków dyktowanych przez certyfikat GOTS. Firma nie używa niklu, olej do maszyn nie zawiera metali ciężkich ani żadnych innych negatywnie wpływających na nasze zdrowie związków. Jeśli chodzi o pranie wyprodukowanych rzeczy – stosuje się tutaj ekologiczny bezzapachowy środek piorący. Możemy być również pewni, że ludzie pracujący przy produkcji produktów marki Martello mają dobre warunki pracy.

Dodatkowo, firma produkując swoje produkty nie wytwarza żadnych śmieci, czyli pozostałe resztki wykorzystywane są ponownie np. przez inne firmy.

Zamówione przez nas produkty marki Martello również docierają w specjalnych tekturowych opakowaniach z recyklingu.

Podsumowując:

Kupując produkty Martello mamy pewność, że w żaden sposób nie zaszkodzimy sobie, a co ważniejsze, naszym maluszkom. A dodatkowo przyczyniamy się również do ochrony środowiska, czy to nie brzmi wspaniale?! ????

Bardzo wyróżniającym się produktem marki jest personalizowany kocyk dla noworodka, czyli „Mój kocyk”. Możemy wybrać dowolny wzór takiego kocyka, a na nim będą się znajdować również informacje takie jak mię dziecka, data i godzina urodzenia oraz wzrost i waga w chwili narodzin. Jest to z pewnością niesamowita pamiątka, świetny pomysł na prezent, a przede wszystkim przepiękna ozdoba pokoiku dziecięcego.

Martello ponadto oferuje również wiele innych cudnych poduszek czy koców, a także przepięknie wykonane sweterki, czapki i szaliki z wełny merino. Warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do innych odmian wełny, wełna merino jest materiałem, który nie drażni naszej skóry, nie powoduje znienawidzonego przez większość ludzi „drapania”, jest przyjemna dla naszego ciała. Dodatkowo jest to odmiana wełny bardzo trwała i oddychająca, idealna dla maluszka ????

Martello oferuje produkty nie tylko przeznaczone dla maluszków, ale również elementy dla rodziców – różnego rodzaju pledy do wnętrz, a także rzecz świetną jako prezent ślubny – narzuty z imionami pary młodej i datą ślubu.

Dodatkowo, Martello rozpieszcza również Mamy o przepiękne szaliki, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Czego chcieć więcej? ????

Zapraszamy Was serdecznie na zajęcia do Szkoły Rodzenia „Zaufaj Położnej” aby przyjrzeć się bliżej kocykom, a także na zakupy na www.martello.pl ????

Na pewno będziecie zachwyceni! ????