Kolejna edycja naszego eventu: Misja Dobry Poród już za nami. Tym razem padło na naszą rodzinną GDYNIĘ 😀

 

Po raz kolejny spotkaliśmy się w większym gronie, aby wspólnie przygotować się do jednej z najważniejszych misji w życiu przyszłych rodziców: Misji Dobry Poród. Wraz z Anią Bulczak – położną, założycielką Zaufaj Położnej oraz Anią Chromiec – trenerką mam i kobiet ciężarnych, przez prawie 2h kilkadziesiąt przyszłych Mam wraz z Partnerami pod okiem naszego zespołu ćwiczyło pozycje wertykalne oraz prawidłowe oddychanie.

 

Podczas warsztatów nasze przyszłe Mamy dowiedziały się:

  • czym są pozycje wertykalne,
  • jak je stosować na sali porodowej,
  • jak oddychać przeponą,
  • jak pracą swojego ciała pomóc przyjść na świat swojemu dziecku – pracując miednicą, na piłce, odpowiednim oddechem.

 

Poniżej krótka relacja jak wyglądały nasze warsztaty.

 

 

Warsztaty ponownie wzbudziły wiele emocji! Były łzy wzruszenia! Była ciężka fizyczna praca i ogrom przemyśleń. Wśród naszych uczestniczek przewijał się jednak jeden wniosek: czują się bardziej świadome, przygotowane i bezpieczne, bo wiedzą co robić i jak działać, aby pomóc maluszkowi przyjść na świat 💪

 

Ty też możesz przygotować się z nami do Dobrego Porodu!

 

Nie czekaj na kolejną edycję na żywo! Możesz wykupić nagrania mini kursu Dobry Poród, który kompleksowo przygotowuje do porodu🤰.

Kurs to około 10h wykładu: teorii i praktycznych ćwiczeń pozycji wertykalnych oraz technik oddychania prowadzony przez doświadczoną położną, właścicielkę Zaufaj Położnej – Annę Bulczak. W ramach zakupu otrzymasz od nas również dostęp do pomocnej, zamkniętej grupy dla Rodziców oraz nasz ebook okołoporodowy.

 

Aby poznać szczegóły, kliknij ➡ TUTAJ

 

 

Podobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy na naszego Instagrama KLIK oraz Facebooka KLIK gdzie codziennie dzielimy się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem – jako mamy i jako położne ❤