badanie mięśni dna miednicy

Mięśnie dna miednicy stanowią bardzo istotną grupę mięśni, dzięki nim możliwe jest między innymi utrzymywanie moczu. Aby zachować komfort życia, który zapewnia odpowiednia praca mięśni potocznie zwanych “Kegla”, ważne jest ćwiczenie ich wytrzymałości. Powinno ono odbywać się regularnie, z delikatną siłą skurczu mięśnia.

Jak znaleźć te mięśnie, żeby wiedzieć jak ćwiczyć? Kiedyś NIEPRAWIDŁOWO proponowano ćwiczenie polegające na wstrzymywaniu strumienia moczu – jest to zła praktyka, której NIE polecamy!

Za to mamy dla Ciebie dużo lepsze rozwiązanie 😉

Czy słyszałaś już o Pelvifly? Wygląda, mówiąc wprost, jak wibrator, a służy do kontroli oceny pracy mięśni dna miednicy. Z jego pomocą jesteśmy w stanie także dopasować ćwiczenia w sposób indywidualny i bezpieczny dla każdej z Was.

Idźmy krok dalej! Co powiesz na możliwość weryfikowania swoich umiejętności w telefonie? Połączenie sprzętu z aplikacją mobilną umożliwia Tobie ćwiczenia w warunkach domowych.

Możesz Zaufać Położnej 🙂 U nas wykonasz test wytrzymałości mięśni dna miednicy z użyciem aplikacji oraz urządzenia Pelvifly, a jednocześnie wskazane zostaną dalsze wskazówki i zalecenia, dotyczące pracy własnej.

Masz pytania ?

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie – bardzo nam zależy, abyś w tym szczególnie trudnym czasie mogła/mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na FacebookuInstagramie, a nawet na YouTubie. Znajdziesz tam dużo ciekawych i merytorycznych treści. 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Po prostu Zaufaj Położnej!

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc ?

Szkoła rodzenia w Gdyni: ul. Mławska 13

Szkoła rodzenia w Gdańsku: ul. Jaśkowa Dolina 84 (sklep Akpol Baby)

Poradnia Laktacyjna: ul. Mławska 13, Gdynia