Szkoła rodzenia online

Szkoła rodzenia to nie tylko miejsce, w którym przygotowujemy kobietę do akcji porodowej. To tu bierzemy pod uwagę zachodzące w niej zmiany, pojawiające się obawy, hormonalne wzloty i upadki. 

Prostota

Po opłaceniu kursu całość materiałów pojawi się na Twoim koncie automatycznie.

Dostępność

Całość materiału jest do Twojej dyspozycji przez 9 miesięcy od momentu zakupu.

Wygoda

Materiał możesz odtwarzać kiedy i gdzie chcesz – powtarzaj lekcje tyle razy, ile tego potrzebujesz.

Aktywność

Podczas kursu ćwiczymy prawidłowe oddychanie i pracujemy ciałem.

Ponad 8h materiału video.

Szkoła rodzenia dzieli się na 4 rozdziały, z których każdy podzielony jest dodatkowo na podrozdziały dotyczące wybranego zagadnienia w temacie okołoporodowym.

Otrzymaj bezpłatne DEMO!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy 1-godzinny materiał z naszej Szkoły Rodzenia Online.

Szkoła Rodzenia DEMO

Co znajdziesz w środku.

Nasza szkoła dzieli się na odpowiednie rozdziały i podrozdziały, aby ułatwić dostęp do wszelkich wybranych zagadnień. Sprawdź co dokładnie znajduje się w naszej szkole rodzenia.

1. wstęp

1.1. Witaj w naszej szkole rodzenia online…

2. poród

2.1. Przebieg porodu.

2.2. Jak prawidłowo oddychać podczas porodu.

2.3. Ćwiczenia na szkole rodzenia.

2.4. Sala porodowa.

2.5. Jak wygląda poród w szpitalu.

2.6. Wyprawka do porodu.

2.7. Plan porodu.

2.8. Standard opieki okołoporodowej.

2.9. Niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu porodowego.

2.10.Farmakologiczne metody łagodzenia bólu porodowego.

2.11. Jak wykonać masaż krocza.

2.12. Jak zachęcić dziecko do obrotu.

2.12. Cięcie cesarskie.

3. Połóg

3.1. Po narodzinach.

3.2. Obniżenie nastroju po porodzie.

3.3. Noworodek w szpitalu.

4. Karmienie

4.1. Cel karmić piersią.

4.2. Czy powinnam karmić piersią.

5. Noworodek

5.1. Pielęgnacja noworodka.

5.2. Pielęgnacja noworodka w praktyce.

5.3. Jak podnosić niemowlaka.

5.4. Pierwszy spacer.

5.5. W foteliku samochodowym.

5.6. Apteczka dla noworodka.

5.7. Pierwsza pomoc.

Zaufało nam już ponad 8 tysięcy kobiet!

Kurs przygotował nas na przyjście potomstwa bardzo dobrze, śmiało mogę powiedzieć, że celująco! Polecam wszystkim znajomym 

Polecam każdej przyszłej mamie zapisać się do tej szkoły rodzenia. Cudowna atmosfera, w której zapomina się, że terminu już tuż tuż. Wiedza przekazywana w praktyce, ale również w teorii. Swietna organizacja na zajęciach. Na plus jest faktyczne ćwiczenia na lalkach - pielęgnacja, czy nawet ubieranie - położne bardzo zaangazowane w pracę.

KOMPENDIUM WIEDZY!!

Tematy omówione w sposób przejrzysty i bardzo ciekawy . Tematy wyczerpane w 101%. BARDZO dużym atutem jest możliwość oglądania i odtwarzania filmików tyle razy ile potrzebowaliśmy wraz z mężem. Materiały dostosowane do potrzeb uczestników.

Ogrom przydatnej wiedzy - dziękuję bardzo. Teraz jestem spokojna, że mam wszystko dla mojego maleństwa. 

Polecam z całego serca! Niesamowicie ciekawie prowadzone zajęcia, angażujące nas kursantów. Dziewczyny, jesteście cudowne.

Położne anioły - uśmiechnięte, tłumaczące, przekazujące wiedzę w sposób klarowny! Kurs przygotował mnie do porodu bardzo dobrze!

Rewelacja! Szkoła rodzenia z marzeń. Dużo wiedzy i praktyki w przemiłej atmosferze. Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i dowiedziałam się o rzeczach, o których bym sama nie pomyślała. Kawał świetnej roboty - dziękuję

5 gwiazdek to za mało! - najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Ogrom wiedzy i potężne zaangażowanie! Polecam! Super położne, które mówią, jak jest.

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Nie myśleliśmy, że można w tak klarowny sposób przygotować nas na nową rolę w życiu, jaką jest rodzicielstwo! Bloki tematyczne omówione w 100% (ogromny plus, że położne odpowiadały na zadawane pytania). Cieszę się bardzo, że zostały poruszone wszelkiego rodzaju tematy, np. połóg.

Brałam udział w Szkole Rodzenia Online i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Zajęcia prowadzone przez sympatyczne położne, wiedza przekazana w sposób bardzo ciekawy! Na każdych zajęciach ćwiczyliśmy pozycje wertykalne przed kamerkami, plus ogromną zaletą są materiały dodatkowe które zostały wysłane nam na skrzynkę pocztową. No i oczywiście kolejnym atutem jest forma online, bez wychodzenia z domu! Serdecznie polecam!

Polecam, podstawowa wiedza potrzebna w połowie ciąży, wiedza przekazywana w sposób konkretny i przystępny.

Nagrania odtwarzamy jak tylko mamy ku temu sposobność - dziewczyny wymiatacie! tłumaczycie wszystko ludzku  Jednym słowem wymiatacie. Wielkie brawa.

Świetnie poprowadzona Szkoła Rodzenia, ogrom wiedzy przekazany w "luźny" sposób, mnóstwo praktycznych wskazówek. Akcesoria dla mamy i dziecka przedstawione z punktu widzenia doświadczonej mamy i położnej - bez polecania zbędnych, kolorowych gadżetów. Polecam również wszystkie inne warsztaty.

Super szkoła, sympatyczne prowadzące, odpowiadające na każde pytanie - rewelacyjny kontakt już po porodzie. Ogromny plus za aktualną wiedzę, i możliwość wykonywania ćwiczeń.

Dla mnie najlepsza opcja szkoły rodzenia jaka istnieje - zajęcia odtwarzaliśmy w momentach dla nas dogodnych, plus często powracaliśmy do wybranych zagadnień (zwłaszcza pielęgnacji) po narodzinach Stasia. Bardzo dziękuje i polecam z całego serducha

Szkoła rodzenia super, bardzo dokładnie przygotowała nas na przyjście nowego członka rodziny na świat  Po zajęciach minął strach przed tym co nas czeka i o to czy sobie poradzimy. Wszystkie ważne tematy zostały wyjaśnione, a nawet i te, o których nie mieliśmy pojęcia . Polecam to miejsce każdemu, tutaj liczy się to aby pomóc i wesprzeć w tak ważnym okresie jakim jest ciąża i macierzyństwo.

Świetna szkoła rodzenia i ogrom najbardziej aktualnej wiedzy! I dziewczyny z super energią 🙂 Polecam z całego serca 😉

Ogromna wiedza poparta doświadczeniem przekazywana w bardzo interesujący sposób. Bardzo dużo praktycznych przykładów, których na pewno nie zapomnę. Polecam w 100%

Bardzo polecam! Ogrom wiedzy, którego się nie spodziewałam. Cały strach przed porodem przerodził się w fascynację. Jestem teraz spokojna, bo wiem jak pomóc dziecku i sobie - tego oczekiwałam, DZIĘKUJE

Kurs mogę polecić każdej parze oczekującej dziecka. Położne prowadzące zajęcia mają duże doświadczenie, mogą opowiedzieć zarówno o realiach szpitalnych jak i pracy położnej środowiskowej. Każde zajęcia to połączenie teorii i praktyki oraz ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które przygotowują nie tylko rodzącą, ale i osobę towarzyszącą do porodu. Bardzo solidnie przygotowują również do etapu laktacji i pielęgnacji noworodka. szczególnie mogę pochwalić zajęcia o laktacji, na których ma się okazję pracować z CDL. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi - położne prowadzące zajęcia dbają o to, by wyjaśnić każdą kwestię trapiącą przyszłych rodziców, dzielą się wieloma praktycznymi poradami i doradzają jak kompletować wyprawkę, by była praktyczna i dostosowana do noworodka i jego potrzeb.

Dziękuje za wspaniałą robotę jaką robicie!  Wykupiłam szkołę rodzenia online i polecam wszystkim koleżankom . Wspaniały Team super babek!

Polecam bardzoooo. Kurs doskonale przygotował nas do bycia rodzicami - żadnych zastrzeżeń nie mamy.

Jeśli któraś z przyszłych mam zastanawia się czy warto kupić ten pakiet, to odpowiedź może być tylko jedna 🙂 TURBO WARTO 🙂 Pani Ania wspaniale tłumaczy każde zagadnienie, wyjaśnia jak radzić sobie z różnymi problemami, które mogą się pojawić podczas kp. Jestem w ciąży, do rozwiązania zostało 4 tyg i czuję się naprawdę dużo spokojniejsza po oglądnięciu nagrań i zrobieniu notatek, które później przeczytam, żeby utrwalić swoją wiedzę a może nawet ten zeszyt zabiorę do szpitala, żeby zaglądnąć do niego w razie jakichś niejasności 🙂 Dzięki tym nagraniom wiem jak prawidłowo przystawić maluszka do piersi, na co zwrócić uwagę, co może mnie czekać w tych pierwszych dobach po porodzie, jak pobudzić laktację i co robić w razie komplikacji. Super, że taką wiedzę, przekazaną w tak przystępny sposób można uzyskać w internecie 🙂

Długo się zastanawiałam nad zakupem ale były to możliwie najlepiej wydane pieniądze. Niesamowita porcja wiedzy, ćwiczeń i humoru. Razem z mężem czujemy się teraz spokojni i przygotowani na nasz dobry poród. Mogę szczerze powiedzieć, że zniknął cały strach czy stres, a w ich miejsce przyszła radość i mobilizacja. Polecam szczerze absolutnie każdemu, niezależnie czy w 9 czy 39 tygodniu ciąży.

Dzięki szkole online, przygotowaliśmy się wraz z mężem na przyjście maleństwa! Położne prowadzące zajęcia to wspaniałe kobiety, z ogromem wiedzy - odpowiadające na każde pytanie. Pozdrawiamy z Zakopanego Sylwia, Marcin i mały Leo

Ze względu na pracę dwuzmianową męża, nie byliśmy w stanie uczestniczyć na kursie szkoły rodzenia online na żywo, więc postanowiliśmy zakupić nagrania. To była najlepsza decyzja! Nagrania odtwarzaliśmy w dogodnym dla nas czasie. Dziękuję wszystkim położnym za przekazywaną wiedzę, jesteśmy bardzo zadowoleni  polecamy wszystkim rodzicom. 

Najlepsza edukacja w ciąży! Dużo więcej wiedzy niż na szkole rodzenia u konkurencji. Dzięki Dobremu porodowi byłam świadoma co mnie czeka i praktycznie przygotowana do porodu i połogu. Polecam każdej dziewczynie w ciąży!

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?