6 tygodniowy kurs w szkole rodzenia w gdyni i gdańsku

Podczas 6 tygodniowego kursu w naszej stacjonarnej szkole rodzenia w Gdańsku i w Gdyni przygotujemy Cię praktycznie do porodu oraz nauczymy jak poradzić sobie w nowej roli rodzica. Na kursie poznasz też sekrety pielęgnacji noworodka. Poznasz także inne pary w ciąży, dzięki czemu zdobędziesz nowe przyjaźnie i towarzyszy do codziennych spacerów z wózkiem!

Cały projekt opiera się na ogromnym doświadczeniu 4 położnych i Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych, zawiera wiele praktycznych wskazówek, porad i prawdziwych  zdjęć i filmików okołoporodowych – z nami nic Was nie zaskoczy.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW!

Bloki tematyczne, które obejmuje 6 tygodniowy kurs to:

Przygotowania do porodu czyli: plan porodu, wybór szpitala do porodu, masaż krocza, świadomy oddech, szpital – jak się przygotować, kiedy jechać itd.

Poród: fazy porodu, metody łagodzenia bólu, jak rodzić bez partnera, cesarskie cięcie planowane i nie.

Noworodek: jak obsługiwać maluszka, czego się spodziewać, co może nas zaskoczyć.

Połóg: jak się przygotować na ten trudny czas, depresja poporodowa, baby blues

Laktacja:  jak karmić piersią, pozycje do karmienia, nawał i zastój pokarmu – kompleksowe zajęcia z Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym przygotowujące do karmienia i samodzielnego rozwiązywania podstawowych problemów laktacyjnych

Pielęgnacja: nauczymy się jak podnosić, przewijać, kąpać i pielęgnować maluszka

W cenie kursu szkoły rodzenia są również warsztaty ONLINE ze specjalistami: z fizjoterapeutą dziecięcym Łukaszem Kamińskim, z chustonoszenia z Emilią Łowkiel z Centrum Wsparcia Rodzica w Bliskości “Naturalnie”, z fizjoterapeutką uroginekologiczną Katarzyną Grzesińską z Fizjo-Health oraz spotkanie dla Tatusiów z położną na temat depresji poporodowej i baby bluesa.

 

Kurs grupowy najlepiej zacząć między 21 a 28 tygodniem ciąży. Kurs obejmuje 6 spotkań (łącznie 12 godzin zajęć) i odbywa się w Gdyni ul. Mławska 13 oraz w Gdańsku ul. Jaśkowa Dolina 84. 

Przygotowaliśmy DWA RODZAJE kursów grupowych:

Dodatkowo w cenie kursu otrzymujesz:

  • badanie piersi w ciąży w naszej poradni laktacyjnej w cenie 45 zł
  • 3 miesięczny dostęp do filmów, przygotowanych wcześniej przez nasze położne, w których poruszają tematy ze szkoły rodzenia (masz możliwość powtórzenia i utrwalenia materiału)
  • link do nagrania webinaru “Wyprawka – jak ją skompletować”, który otrzymasz mailowo po pierwszych zajęciach
  • – 50% na wszystkie nasze webinary przez okres 6 miesięcy! (kod otrzymasz mailowo 2 dni przed rozpoczęciem kursu)
  • dostęp do atrakcyjnych zniżek w wybranych sklepach z artykułami dla niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży  (kody otrzymasz mailowo 2 dni przed rozpoczęciem kursu)
  • nasz autorski e-book okołoporodowy! (link do pobrania otrzymasz dzień po zakończeniu kursu)

JUŻ TERAZ KUP DOSTĘP DO WYBRANEGO KURSU SZKOŁY RODZENIA!​

Masz pytania ?

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie – bardzo nam zależy, abyś w tym szczególnie trudnym czasie mogła/mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na FacebookuInstagramie, a nawet na YouTubie. Znajdziesz tam dużo ciekawych i merytorycznych treści. 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Po prostu Zaufaj Położnej!

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc ?

Szkoła rodzenia w Gdyni: ul. Mławska 13

Szkoła rodzenia w Gdańsku: ul. Jaśkowa Dolina 84 (sklep Akpol Baby)

Poradnia Laktacyjna: ul. Mławska 13, Gdynia