Szukaj
Close this search box.

konsultacje

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji z naszą specjalistką?

Omów swoje wątpliwości z Certyfikowaną Doradczynią Laktacyjną, akredytowaną doradczynią chustonoszenia i doświadczoną położną. Wybierz opcję stacjonarną w naszym centrum w Gdyni, w Twoim domowym zaciszu oraz online.

Konsultacje w Zaufaj Położnej, gdzie oferujemy indywidualne spotkania z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie opieki okołoporodowej. Nasze konsultacje kierowane są dla mam i przyszłych mam, które szukają profesjonalnej porady i wsparcia w tej wyjątkowej podróży, jaką jest macierzyństwo.

Bezpośrednie spotkania z naszymi położnymi, które pomogą Ci zrozumieć i przygotować się do porodu oraz opieki nad noworodkiem.

Konsultacje z chustonoszenia: Nasza akredytowana doradczyni chustonoszenia, pomoże Ci w kwestii noszenia dziecka, nauczy jak prawidłowo wiązać chustę oraz odpowie na wszelkie pytania.

Konsultacje z ekspertkami od laktacji: Nasze specjalistki od laktacji są gotowe odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące karmienia piersią, pomagając Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z karmieniem Twojego dziecka.

Z naszymi położnymi możesz również porozmawiać o swoich obawach, lękach i emocjach związanych z ciążą i nadchodzącym macierzyństwem, które każdego dnia wspierają tysiące kobiet w ciąży i nie tylko.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistek, którzy zapewnią Ci opiekę i wsparcie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Konsultację możesz odbyć w zaciszu własnego domu, zachowując prywatność i komfort, jakiego potrzebujesz lub w naszej poradni w Gdyni oraz Gdańsku.

Ustal termin konsultacji zgodnie z własnym harmonogramem, korzystając z elastycznych możliwości rezerwacji online.

Zaufaj Położnej – Twoje centrum wsparcia na każdym etapie ciąży i macierzyństwa.

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?