Szukaj
Close this search box.

kontakt

Potrzebujesz pomocy, a może chcesz nas o coś zapytać? Użyj poniższego formularza lub czata i napisz do nas wiadomość. Możesz również skorzystać z map, aby znaleźć nasze stacjonarne szkoły rodzenia.

KONTAKT

Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie zapytania. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie podręczną listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Realizacja zamówienia

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, zakupione produkty automatycznie pojawią się na Twoim koncie, powiązanym z adresem mailowy, podanym podczas składania zamówienia.

Problem z zamówieniem

W przypadku jakichkolwiek problemów ze złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt poprzez dostępny na sklepie czat (prawy dolny róg ekranu) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Błąd płatności
Jeżeli w trakcie opłacania zamówienia wystąpił błąd lub z innych powodów płatność nie została zrealizowana, możesz ponownie złożyć nowe zamówienie. Nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane po kilku dniach.
Szczegółowe informacje o produkcie
Jeżeli szukasz szczegółowych informacji o danym produkcie, wystarczy, że przejdziesz na stronę produktu i “zjedziesz” na dół strony. Znajdują się tam wszelkie informacje dot. danego produktu, jak np. długość zawartych filmów, materiały dodatkowe, czego dowiesz się z kursu itp. 
Warsztaty vs Kursy
Zastanawiasz się czym różnią się warsztaty i kursy? Warsztaty, to z reguły pojedyncze filmy, dotyczące danego zagadnienia. Kursy natomiast, to kompleksowe produkty, które zawierają kilka filmów powiązanych z szerszym zagadnieniem oraz materiały dodatkowe. Tym samym kursy są znacznie dłuższe od warsztatów.

Dane kontaktowe

W przypadku chęci skontaktowania się z nami drogą telefoniczną, zapraszamy do kontaktu w dni robocze (pn.-pt.) w godz. 9:00 do 15:00.

Biuro

+48 519 754 180

Współpraca

+48 510 849 588

Napisz do nas

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, masz problem z działaniem sklepu, a może masz inne pytania. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Formularz kontaktowy

Szkoła rodzenia w Gdyni

ul. Słowicza 1/1, Gdynia

Szkoła rodzenia w Gdańsku

ul. Braci Majewskich 22, Gdańsk (Zaspa)

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?