Szukaj
Close this search box.

opinie o nas

Jesteś ciekawa co inni mówią o Zaufaj Położnej?

Zaufało nam dotychczas kilkadziesiąt tysięcy kobiet w okresie okołoporodowym. Każdego dnia otrzymujemy dziesiątki pozytywnych opinii naszych produktów i naszej pracy. Cieszymy się, że możemy wspierać tak wiele osób!

Opinie z internetu

Co mówią o nas nasi klienci.

*Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Opinia mojego męża: Bardzo interesujący warsztat. Mam 1,5 kartki notatek a to tylko skrót. Podoba mi się nacisk na kontrolę oddychania. Pani Iza mówi bardzo prosto i zrozumiale, bo wie, że mężczyznom ciężko ogarnąć takie rzeczy. Dzięki za checklisty.

Nie bez powodu ten kurs jest nazywany flagowym produktem Zaufaj Położnej. Ania wkłada ogrom pracy, czasu, zaangażowania i gry aktorskiej by jak najwierniej przekazać realia porodu i połogu. Kurs pozwala utrwalić i poukładać sobie wiedzę zdobytą w czasie edukacji przedporodowej w taki sposób, że po Dobrym Porodzie ma się spójny obraz tego, jak każdy z etapów porodu wygląda, pokazuje, czego można się spodziewać, jak zrozumieć sygnały płynące z ciała, jak pracować z ciałem, oddechem i personelem by ułatwić dziecku przyjście na świat. Nie do przecenienia jest aspekt psychologiczny tego wydarzenia, na które Ania kładzie szczególny nacisk. To pozwala oswoić się z realiami nadchodzącego porodu tak, by oczekiwanie na ten moment niosło ze sobą zdecydowanie więcej pozytywnych emocji niż obaw. Część o połogu pozwala zaznajomić się z tym, o czym wiele kobiet nie mówi - przybliża trudne realia dochodzenia do siebie po porodzie, przygotowuje na to, co może spotkać świeżo upieczoną mamę i tatę, normalizuje objawy, trudności i frustracje jakie wiążą się z początkami rodzicielstwa. Mimo trudnych tematów poruszanych w tej części Dobry Poród daje dużą dawkę pewności w tym, że mimo braku doświadczenia świeżo upieczeni rodzice są najlepszymi opiekunami dla swoich dzieci i pozwala oczekiwać rodzicielstwa z radością.

Bardzo polecam! Świetne przygotowanie do porodu pod względem praktycznym i emocjonalnym. Dzięki zdobytej wiedzy uwierzyłam, że dam radę urodzić naturalnie. Podczas porodu położna stwierdziła, że byłam świetnie przygotowana, co jest najlepszą oceną Dobrego Porodu 🙂

Świetny warsztat, bardzo jasno wszystko wytłumaczone i pokazane przez Panią Izabelę, wątpliwości dotyczące kąpieli i pielęgnacji rozwiane, dziękuję i polecam z całego serca 

Kurs przygotował nas na przyjście potomstwa bardzo dobrze, śmiało mogę powiedzieć, że celująco! Polecam wszystkim znajomym 

Tak kompleksowej opieki się nie spodziewałam - dostęp do wszystkiego. Wybraliśmy szkołę rodzenia online na żywo, na dobrym porodzie poleciało bardzo dużo łez... łez wzruszenia. Ćwiczenia okazały się zbawienne podczas porodu - rodziłam w pozycjach wertykalnych. Dziękuję za tak tak piękne przygotowanie i opiekę.

Polecam każdej przyszłej mamie zapisać się do tej szkoły rodzenia. Cudowna atmosfera, w której zapomina się, że terminu już tuż tuż. Wiedza przekazywana w praktyce, ale również w teorii. Swietna organizacja na zajęciach. Na plus jest faktyczne ćwiczenia na lalkach - pielęgnacja, czy nawet ubieranie - położne bardzo zaangazowane w pracę.

KOMPENDIUM WIEDZY!!

Tematy omówione w sposób przejrzysty i bardzo ciekawy . Tematy wyczerpane w 101%. BARDZO dużym atutem jest możliwość oglądania i odtwarzania filmików tyle razy ile potrzebowaliśmy wraz z mężem. Materiały dostosowane do potrzeb uczestników.

Ogrom przydatnej wiedzy - dziękuję bardzo. Teraz jestem spokojna, że mam wszystko dla mojego maleństwa. 

Polecam z całego serca! Niesamowicie ciekawie prowadzone zajęcia, angażujące nas kursantów. Dziewczyny, jesteście cudowne.

Warsztaty prowadzone w sposób zrozumiały i bardzo ciekawy - nie myślałam, że po przez zabawę można ćwiczyć i wspierać rozwój dziecka! Dziękuję 

Położne anioły - uśmiechnięte, tłumaczące, przekazujące wiedzę w sposób klarowny! Kurs przygotował mnie do porodu bardzo dobrze!

Dzięki szkole online, przygotowaliśmy się wraz z mężem na przyjście maleństwa! Położne prowadzące zajęcia to wspaniałe kobiety, z ogromem wiedzy - odpowiadające na każde pytanie. Pozdrawiamy z Zakopanego Sylwia, Marcin i mały Leo

Dziękuję Aniu  Robisz świetną robotę edukując w tak miły i przejrzysty sposób, otwierając oczy na ilość zbędnych rzeczy.

Rewelacja! Szkoła rodzenia z marzeń. Dużo wiedzy i praktyki w przemiłej atmosferze. Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i dowiedziałam się o rzeczach, o których bym sama nie pomyślała. Kawał świetnej roboty - dziękuję

18 tygodni i ciągle nieprzespane noce... Myślałam, że nie ma już dla nas ratunku, a tutaj ZP wypuściło warsztaty o "bezpiecznym śnie maluszka" - jeny! Warsztaty bardzo odmieniły nasze życie! nawet nie zdawałam sobie sprawy z błędów jakie wykonuje.

5 gwiazdek to za mało! - najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Ogrom wiedzy i potężne zaangażowanie! Polecam! Super położne, które mówią, jak jest.

Cieszę się, że jest takie miejsce jak ZP w którym mogę liczyć na fachową pomoc i wiedzę położnych. Te warsztaty to złoto!!

Po warsztatach jestem o wiele bardziej spokojna o siebie i maleństwo - wszystko super wytłumaczone! Pani Ado dziękuję!

Polecam, mój pierwszy niemowlak o wielu ważnych tematach nie miałam pojęcia lub byłam inaczej poinstruowana, wiele mnie przerażało a tutaj była czytelna instrukcja, żałuje ze nie brałam udziału na żywo, tak jak w dobrym porodzie ale nagranie jest świetna opcja. Pozdrawiam zespół  Nikt nie robi tak dobrej roboty jak Wy szczególnie Ania

Uważam, że jest to obowiązkowy warsztat, dla każdej, ale to KAŻDEJ babci. Długo walczyłam z moją mamą, aby nie narzucała mi swoich "rad", które były przestarzałe, i w żadnym stopniu nie "pomagały" przy synie... Wystarczył warsztaty z Panią Izą, aby mama zmieniła myślenie i podejście do małego.

Dzięki Zaufaj Położnej uświadomiłam sobie, że hipnoporód naprawdę działa. Wczoraj pierwszy raz byłam na zajęciach prowadzonych przez Panią Olę. Muszę przyznać, że dawno nie byłam tak zrelaksowana. Na końcu zajęć pojawiły się łzy wzruszenia, niesamowite przeżycie. Polecam każdej przyszłej mamie! 

Polecam z całego serca ! Wykupiłam warsztaty a później korzystałam ze szkoły rodzenia (przy szpitalu, w którym będę rodzic). muszę przyznać, ze sam warsztat był dużo cenniejszy niż wszystkie zajęcia ze szkoły rodzenia. Wiedza i praktyka w pigułce. Polecam zaangazowac partnera i wspólnie oglądać. Ania ma niesamowita wiedzę i taka charyzmę, ze warsztat był bardzo ciekawym doświadczeniem dla nas obu. Od śmiechu do lez wzruszenia ! Mega ! Oprócz wiedzy i większej pewności w tematyce porodu to zapamiętałam taka myśl, ze to jeden z najważniejszych dni mojego życia i warto tez zadbać o siebie, co obudziło dużo dobrych emocji, oswoiłam temat leku przed porodem siłami natury.

Brałam udział w Szkole Rodzenia Online i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Zajęcia prowadzone przez sympatyczne położne, wiedza przekazana w sposób bardzo ciekawy! Na każdych zajęciach ćwiczyliśmy pozycje wertykalne przed kamerkami, plus ogromną zaletą są materiały dodatkowe które zostały wysłane nam na skrzynkę pocztową. No i oczywiście kolejnym atutem jest forma online, bez wychodzenia z domu! Serdecznie polecam!

Rewelacja! Bardzo polecam! Pani Iza wszystko tłumaczy w prosty i przystępny sposób. Warsztat jest konkretny i przemyślany. Duża pomoc dla przyszłych rodziców 🙂

Byłam 2 razy na zajęciach. Są świetnie prowadzone. Super motywacja do znalezienia chwili relaksu przed porodem. Myśle, że wykorzystam te elementy pomiędzy skurczami podczas porodu 🙂

Polecam, podstawowa wiedza potrzebna w połowie ciąży, wiedza przekazywana w sposób konkretny i przystępny.

Bardzo przyjemne warsztaty, można zdobyć podstawową wiedzę na temat CC, podane są również wskazówki co do pakowania torby do szpitala. Polecam:)

Zdecydowanie polecam zajęcia "Hipnoporód" pozwalają wyciszyć się, zrelaksować po ciężkim dniu przy dźwiękach cudownej muzyki.

Jestem bardzo zadowolona z Dobrego Porodu. Masa wiedzy, która została przekazana w przystępny sposób

Polecam, bardzo przydatne warsztaty dla przyszłych ojców jak i obecnych!

Nagrania odtwarzamy jak tylko mamy ku temu sposobność - dziewczyny wymiatacie! tłumaczycie wszystko ludzku  Jednym słowem wymiatacie. Wielkie brawa.

Świetnie poprowadzona Szkoła Rodzenia, ogrom wiedzy przekazany w "luźny" sposób, mnóstwo praktycznych wskazówek. Akcesoria dla mamy i dziecka przedstawione z punktu widzenia doświadczonej mamy i położnej - bez polecania zbędnych, kolorowych gadżetów. Polecam również wszystkie inne warsztaty.

Super szkoła, sympatyczne prowadzące, odpowiadające na każde pytanie - rewelacyjny kontakt już po porodzie. Ogromny plus za aktualną wiedzę, i możliwość wykonywania ćwiczeń.

Bardzo rzeczowe przedstawienie problemu / tematyki. Powiązane z praktycznymi przykładami z życia które ułatwiają zapamiętanie.

Dla mnie najlepsza opcja szkoły rodzenia jaka istnieje - zajęcia odtwarzaliśmy w momentach dla nas dogodnych, plus często powracaliśmy do wybranych zagadnień (zwłaszcza pielęgnacji) po narodzinach Stasia. Bardzo dziękuje i polecam z całego serducha

Szkoła rodzenia super, bardzo dokładnie przygotowała nas na przyjście nowego członka rodziny na świat  Po zajęciach minął strach przed tym co nas czeka i o to czy sobie poradzimy. Wszystkie ważne tematy zostały wyjaśnione, a nawet i te, o których nie mieliśmy pojęcia . Polecam to miejsce każdemu, tutaj liczy się to aby pomóc i wesprzeć w tak ważnym okresie jakim jest ciąża i macierzyństwo.

Jesteśmy absolutnie zachwyceni sposobem prowadzenia warsztatów! Wielkie ukłony dla prowadzącej, dzięki której pierwsza kąpiel, okazała się wspaniałym przeżyciem naszej trójki Dziękujemy za wszystkie cenne rady, i polecamy wszystkim rodzicom.

Świetna szkoła rodzenia i ogrom najbardziej aktualnej wiedzy! I dziewczyny z super energią 🙂 Polecam z całego serca 😉

Warsztaty bardzo odmieniły nasze życie! Kompendium bardzo przydatnej wiedzy!

Najlepszy prezent jaki zrobiłam swojemu partnerowi! PS w taki sposób dowiedział się, że będzie tatą 

Będąc w ciąży nigdy nie sądziłam, że noce mogą być tak ciężkie... OGROMNE brawa dla Pani Agnieszki za jasne komunikaty dotyczące snu! Helenka ma 5 miesięcy, a od 3 zasypia jak Anioł, a wystarczyło wprowadzić rytuały!

Warsztat dzięki któremu skomplementowałam wyprawkę, która okazała zbawieniem. ABSOLUTNYM zbawieniem.

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Nie myśleliśmy, że można w tak klarowny sposób przygotować nas na nową rolę w życiu, jaką jest rodzicielstwo! Bloki tematyczne omówione w 100% (ogromny plus, że położne odpowiadały na zadawane pytania). Cieszę się bardzo, że zostały poruszone wszelkiego rodzaju tematy, np. połóg.

Absolutnie nie spodziewałam się, że będzie tyle praktyki na zajęciach online. Wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczone i pokazane

Dzięki tym zajęciom doskonale wiedziałam na co przygotować się podczas porodu, jak pracować własnym ciałem aby pomóc mojej małej - wszystkie etapy ciąży omówione, plus przygotowany plan porodu. Dowiedziałam się jak będą wyglądały pierwsze tygodnie naszego życia w domu, na co się przygotować i jak sobie radzić. Bardzo podobały mi się wszystkie zajęcia praktyczne, na których faktycznie kąpaliśmy maleństwo, ubieraliśmy, prawidłowo podnosiliśmy - Dziękuję, jeszcze raz dziękuję za tak fantastyczne przygotowanie.

Ze względu na pracę dwuzmianową męża, nie byliśmy w stanie uczestniczyć na kursie szkoły rodzenia online na żywo, więc postanowiliśmy zakupić nagrania. To była najlepsza decyzja! Nagrania odtwarzaliśmy w dogodnym dla nas czasie. Dziękuję wszystkim położnym za przekazywaną wiedzę, jesteśmy bardzo zadowoleni  polecamy wszystkim rodzicom. 

To była najlepsza decyzja - EVER! Ogrom, praktycznej i przydatnej wiedzy! Dziękuję 

Ogromna wiedza poparta doświadczeniem przekazywana w bardzo interesujący sposób. Bardzo dużo praktycznych przykładów, których na pewno nie zapomnę. Polecam w 100%

Najlepsza edukacja w ciąży! Dużo więcej wiedzy niż na szkole rodzenia u konkurencji. Dzięki Dobremu porodowi byłam świadoma co mnie czeka i praktycznie przygotowana do porodu i połogu. Polecam każdej dziewczynie w ciąży!

Bardzo polecam! Ogrom wiedzy, którego się nie spodziewałam. Cały strach przed porodem przerodził się w fascynację. Jestem teraz spokojna, bo wiem jak pomóc dziecku i sobie - tego oczekiwałam, DZIĘKUJE

Szczerze polecam ten warsztat wszystkim, którzy mają kontakt z dziećmi. Proste i czytelne wskazówki - świetna prowadząca.

10/10! Dla każdej kobiety, która chce się przygotować do karmienia piersią. Bardzo polecam!

Rewelacja! Bardzo polecam! Pani Iza wszystko tłumaczy w prosty i przystępny sposób. Warsztat jest konkretny i przemyślany. Duża pomoc dla przyszłych rodziców 🙂

Kurs mogę polecić każdej parze oczekującej dziecka. Położne prowadzące zajęcia mają duże doświadczenie, mogą opowiedzieć zarówno o realiach szpitalnych jak i pracy położnej środowiskowej. Każde zajęcia to połączenie teorii i praktyki oraz ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które przygotowują nie tylko rodzącą, ale i osobę towarzyszącą do porodu. Bardzo solidnie przygotowują również do etapu laktacji i pielęgnacji noworodka. szczególnie mogę pochwalić zajęcia o laktacji, na których ma się okazję pracować z CDL. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi - położne prowadzące zajęcia dbają o to, by wyjaśnić każdą kwestię trapiącą przyszłych rodziców, dzielą się wieloma praktycznymi poradami i doradzają jak kompletować wyprawkę, by była praktyczna i dostosowana do noworodka i jego potrzeb.

Fantastyczny webinar! Ania jak zwykle w formie 🙂 konkret, konkret i jeszcze raz konkret. Masa przydatnych informacji, o których wcześniej nie mailem pojęcia plus mega życiowe podejście. Wszystko wytłumaczone, bez narzucania własnej wizji 🙂 Dziękuję <3 i do zobaczenia za chwilę na Szkole Rodzenia online i kolejnych warsztatach 🙂

Najlepszy ebook na rynku! Jestem mega zadowolona, że go kupiłam i nie żałuję ani złotówki. Będę go polecać koleżankom, bo otworzył mi oczy na wiele podstawowych problemów i wątpliwości, które pojawiały się w czasie ciąży.

Dziękuje za wspaniałą robotę jaką robicie!  Wykupiłam szkołę rodzenia online i polecam wszystkim koleżankom . Wspaniały Team super babek!

Korzystałam niedawno z wizyty położnej Pauliny. Jestem wdzięczna i pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Polecam gorąco!

Super! Lepiej nie mogliśmy trafić! Wszystkie rady i wskazówki okazały się podczas porodu, jaki i po powrocie do domu trafione w samą dziesiątkę. Polecam z całego serca.

Warsztaty prowadzone przez CUDOWNĄ położną

Przeżyłam duży szok! nie spodziewałam się, że tyle rzeczy polecanych przez instagramerki to czysty marketing, nie mający na celu dobra dziecka... Aniu dziękuję! Dzięki Tobie zaoszczędziłam dużo pieniędzy.

Wybralismy warsztat na żywo, i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! Pani Iza z wielką przyjemnością udzielała odpowiedzi na zadawane jej pytania  Polecamy!

Polecam bardzoooo. Kurs doskonale przygotował nas do bycia rodzicami - żadnych zastrzeżeń nie mamy.

Warsztaty warte każdej złotówki!

Bardzo ważny warsztat, który powinien być obowiązkowy dla każdego rodzica!  - aby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy!

Wykupiłam pakiet warsztatów laktacyjnych i to był strzał w dziesiątkę! Ogrom wiedzy przekazanej w naprawdę przystępny i przyjemny sposób. Bardzo miło się słucha, warsztat się nie nudzi, a podawane przykłady są świetne. Jestem 5 tygodni przed narodzinami mojej pierwszej córki i nie mogłam sprawić sobie lepszego przygotowania do karmienia piersią. 🙂 Polecam wszystkim, niezależnie od stopnia już posiadanej wiedzy. Można rozwiać wiele wątpliwości 🙂

Polecam z całego serducha!

Warsztaty prowadzone w cudowny sposób , wszystko wytłumaczone w sposób zrozumiały!

Serdecznie polecam! Uczęszczałam na kurs, gdzie poznałam fantastyczne mamy. Zajęcia prowadzone na bardzooo wysokim poziomie, w cudownej miłej atmosferze, bardzo angażujące kursantów. Kurs przygotowujący w 100% - na plus również jest fakt, że można dodatkowo skorzystać z KTG i poradni laktacyjnej

Wiedza super przekazywana, Ania jak zawsze promienieje na warsztatach - wyprawka zakupiona Największym odkryciem są kolorki - jestem w nimi zachwycona. Cieszę się, że polecacie naprawdę sprawdzone rzeczy, których same używacie dla swoich dzieci!

Jeśli któraś z przyszłych mam zastanawia się czy warto kupić ten pakiet, to odpowiedź może być tylko jedna 🙂 TURBO WARTO 🙂 Pani Ania wspaniale tłumaczy każde zagadnienie, wyjaśnia jak radzić sobie z różnymi problemami, które mogą się pojawić podczas kp. Jestem w ciąży, do rozwiązania zostało 4 tyg i czuję się naprawdę dużo spokojniejsza po oglądnięciu nagrań i zrobieniu notatek, które później przeczytam, żeby utrwalić swoją wiedzę a może nawet ten zeszyt zabiorę do szpitala, żeby zaglądnąć do niego w razie jakichś niejasności 🙂 Dzięki tym nagraniom wiem jak prawidłowo przystawić maluszka do piersi, na co zwrócić uwagę, co może mnie czekać w tych pierwszych dobach po porodzie, jak pobudzić laktację i co robić w razie komplikacji. Super, że taką wiedzę, przekazaną w tak przystępny sposób można uzyskać w internecie 🙂

Kolejne warsztaty w ZP, które są GENIALNE i absolutnie obowiązkowe!

Dzięki prowadzącemu nauczyłam się prawidłowo podnosić malucha, oraz wiem gdzie się udać z Stasiem w razie problemów. Warsztaty świetnie prowadzone

Dzięki Ani, udało mi się zaoszczędzić wiele pieniędzy na wyprawkę dla małego. Wielkim atutem jest możliwość zadawania pytań. Pytań na które Ania z wielką przyjemnością udziela odpowiedzi. Jeszcze raz dziękuję - jesteś wielka 

Na kurs wybrałam się z partnerem. Zajęcia ciekawe, przeprowadzane w turbo miłej atmosferze. Położne przemiłe - dużo uśmiechu, przykładów z życia i aktualnej wiedzy. Położne zawsze chętne do pokazania danej czynności jeszcze raz. Z wielkim uśmiechem podchodziły i korygowały nasze błędy. I co najważniejsze uczące prawidłowego oddychania i ćwiczeń - bardzo to ułatwiło mi poród. Co warto dodać, tak bardzo położna Paulinka podbiła nasze serca, że zdecydowaliśmy się na jej patronaże Dziękujemy za wszystko.

Długo się zastanawiałam nad zakupem ale były to możliwie najlepiej wydane pieniądze. Niesamowita porcja wiedzy, ćwiczeń i humoru. Razem z mężem czujemy się teraz spokojni i przygotowani na nasz dobry poród. Mogę szczerze powiedzieć, że zniknął cały strach czy stres, a w ich miejsce przyszła radość i mobilizacja. Polecam szczerze absolutnie każdemu, niezależnie czy w 9 czy 39 tygodniu ciąży.

Super zestaw, uratowal mnie w pierwszych dniach kp. Serdecznie polecam!

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?