Szukaj
Close this search box.

nagrody i wyróżnienia

Chcesz wiedzieć co robimy i gdzie?

Dowiedz się, jakie nagrody i wyróżnienia otrzymaliśmy dotychczas, w jakich projektach braliśmy i bierzemy udział. Staramy zawsze być nie tylko wsparciem dla kobiet w okresie okołoporodowym, ale także chcemy być odpowiedzialni społecznie i pomagać tam, gdzie jest taka potrzeba.

ranking trójmiasto.pl

W 2022 roku zajęliśmy drugie miejsce w rankingu “Najlepsza szkoła rodzenia w Trójmieście” oraz pierwsze miejsce w rankingu “Najlepsza szkoła rodzenia w Gdyni“.

Więcej na ten temat [LINK]

kampania fas off

Aktywnie uczestniczyliśmy w projekcie FAS OFF, mającym na celu podniesienie świadomości o skutkach spożywania alkoholu na rozwój płodu oraz wsparcie dla rodzin i dzieci dotkniętych FAS

Alkoholowy Zespół Płodowy (FAS) stanowi poważne wyzwanie w zakresie rozwoju, będąc bezpośrednim skutkiem spożywania alkoholu przez matkę w okresie ciąży. 

Więcej na temat kampanii [LINK]

Podcast z udziałem Anny Bulczak [LINK]

Afryka - bezpieczna mama

Przygotowaliśmy wszelkie materiałów edukacyjne dla położnych prowadzących projekt “Bezpieczna Mama“, realizowany w Republice Środkowej Afryki.

Projekt “Bezpieczna Mama” koncentruje się na zmniejszeniu śmiertelności okołoporodowej w Republice Środkowoafrykańskiej, oferując szkolenia dla akuszerów i wyposażenie medyczne dla ośrodków zdrowia. Inicjatywa ta, realizowana przez wolontariuszy z Polski, w tym położne i lekarzy, ma na celu poprawę standardów porodów i zmniejszenie ryzyka powikłań zarówno dla matek, jak i noworodków​.

Więcej na temat projektu [LINK]

Hashtag roku 2022

W 2022 roku, na Gali SeeBlogers, otrzymaliśmy nagrodę specjalną, w kategorii Hashtagi roku.

DOTYKAM = WYGRYWAM

Jako ekspertki kobiecych piersi, aktywnie i dumnie wspieramy kampanię “Dotykam=Wygrywam

Kampania ma na celu promowanie zdrowia piersi poprzez zachęcanie do regularnego samobadania i noszenia dobrze dobranych biustonoszy. Inicjatywa ta obejmuje zbiórkę niepotrzebnych biustonoszy, które są następnie przekazywane do recyklingu, a uzyskane środki finansowe są przeznaczane na działania charytatywne wspierające walkę z rakiem piersi​.

Więcej na temat kampanii [LINK]

fundacja siepomaga.pl

Co roku wspieramy finansowo dzieci poprzez pomoc na zbiorkach siepomaga.pl

Wykorzystujemy swoje zasięgi w social media, aby dotrzeć do jak największej ilości wspierających. W ostatnim czasie zaangażowaliśmy się między innymi w zbiórki dla chorego Wojtusia oraz Sary.

Więcej na temat akcji [LINK]

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?