Nasze

POŁOŻNE

ANIA BULCZAK

Właścicielka Centrum, położna,
Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Wykształcenie: Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prywatnie mama trójki dzieci. Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Co lubię w mojej pracy? W mojej pracy lubię wyzwania. Praca z bardzo trudnymi przypadkami laktacyjnymi daje mi wiele satysfakcji. Każdego dnia, spotykam się z różnymi emocjami – czas macierzyństwa to nie tylko radość, zdarzają się łzy, frustracja, zmęczenie – każdego dnia staram się pomóc. Taki właśnie mam zawód. Poza poradnią laktacyjną znajdziecie mnie również na kursach w szkole rodzenia oraz webinarach online

Tajemnica: Uwielbiam, kryminały! Chciałam iść nawet na kryminalistykę, bardzo lubię kajakarstwo i gotowanie – takie wyszukane 😉

Paulina Kowalewska

Położna

Wykształcenie: Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Prowadząc zajęcia w szkole rodzenia pomagam przyszłym rodzicom w przygotowaniach do porodu i czasu po nim. Możecie mnie również spotkać w jednym z trójmiejskich szpitali, gdzie współpracując z pozostałymi członkami zespołu, służę pomocą młodym mamom i ich maluszkom.

Co lubię w mojej pracy? W mojej pracy lubię tą wyjątkową możliwość i zarazem zaszczyt towarzyszenia kobietom. Praca, którą wykonuje umożliwia kontakt z ludźmi, ale także stały rozwój i zdobywanie doświadczenia.

Tajemnica: Bardzo lubię spędzać czas z ludźmi, czytać książki, ponadto w wolnym czasie gram na saksofonie i maluje obrazy. Uwielbiam las i góry.

Izabela Chromiec

Położna

Wykształcenie: magister położnictwa, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Doświadczenie:
31 lat pracy jako położna – w tym 20 lat w szpitalu. Od 11 lat jako położna środowiskowo-rodzinna i od 4 lat dodatkowo jako wykładowca w naszej szkole rodzenia.

Co lubię w mojej pracy? W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi, niesienie im pomocy zarówno w czasie ciąży jak i po narodzinach dziecka, służę także poradami w zakresie ginekologii.

Tajemnica: Lubię spędzać czas na wsi w ogródku i pielęgnować roślinki. Gotować pulpeciki dla wnuków

Aleksandra Kopras

Położna, instruktor hipnoporodu, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Doświadczenie: przygotowuję ciężarne i ich partnerów do dobrego przeżycia porodu oraz porodu w głębokim relaksie, zajmuję się pacjentami w okresie połogu w domach na wizytach patronażowych.

Co lubię w mojej pracy? Ciągłość opieki, mam niesamowitą satysfakcję z opieki nad pacjentami przed rozwiązaniem przygotowując ich do tego wielkiego wydarzenia, jak również ich maleństwem po porodzie.

Tajemnica: Uprawiam hobbystycznie kajakarstwo. Bardzo chciałabym wrócić do gry na fortepianie.

anna chromiec

Trenerka

Dyplomowana instruktorka sportu i tańca także instruktor treningu dla kobiet w ciąży FemFit© i mam z maluszkami oraz BuggyGym ćwiczeń na świeżym powietrzu z wózkiem. Od małego związana ze sportem, próbowała już chyba wszystkiego od pływania do piłki nożnej. Od 10 lat realizuje się w roli instruktora i czerpię z tego radość i energię życiową! 🙂 Pełnoetatowa mama Zuzki i Jeremiego.
Tajemnica: W wolnym czasie, który kiedyś miałam zdobyłam w tańcu towarzyskim tytuły mistrza polski i vice mistrza Europy

Sylwia Miechowiecka

Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Doświadczenie: Na co dzień pracuje na sali porodowej w szczecińskim szpitalu Zdroje. Wykładowca w Zaufaj Położnej, którą spotkacie podczas szkoły rodzenia on-line! Współpracuje ze Szczecińską Fundacją Twoja Położna, umożliwiając indywidualną opiekę okołoporodową.

Co lubię w swojej pracy? Najpiękniejszym momentem mojej pracy jest możliwość przyjęcia dziecka na świat.

Tajemnica: Pasjonuję się aromaterapią i naturalnymi olejkami eterycznymi. Moją pasją są podróże i smakowanie lokalnych potraw.

Aleksandra Skowrońska

Położna

Doświadczenie: Absolwentka GUMED’u. Położna pracująca na oddziale położniczym oraz wykładowca w Zaufaj Położnej. Olę spotkacie m.in na zajęciach ze szkoły rodzenia on-line i stacjonarnie oraz na badaniach KTG!

Co lubię w swojej pracy? Kontakt z ciężarnymi, bo mogę im przekazać swoją wiedzę i pasję. Kocham swoją pracę, bo przynosi mi dużo satysfakcji i radości.

Tajemnica: Uwielbiam jazdę na rowerze i góry o każdej porze roku oraz gotowanie.

Justyna Kowalska

Położna

Doświadczenie: Doświadczona położna, absolwentka GUMED’u, a prywatnie mama córeczki Gabi. Na co dzień pracująca w szpitalu, wykładowca Zaufaj Położnej, którą spotkacie na kursach ze szkoły rodzenia online i stacjonarnie, a także na warsztatach!

Co lubię w swojej pracy? Najbardziej lubię, gdy kładę płaczące dziecko na brzuch mamy, a ona płacze ze szczęścia.

Elżbieta Brozdowska

Specjalista pielęgniarstwa pediatrycznego, certyfikowany doradca laktacyjny

Doświadczenie: Od 30 lat pracuje na oddziale neonatologicznym.

Co lubię w swojej pracy? Najpiękniejszym momentem mojej pracy jest kiedy mogę patrzeć na dziecko, które rośnie od skrajnie małego wcześniaka do dużego, dojrzałego dziecka.

Tajemnica: Uwielbiam jazdę na rowerze oraz podróżowanie moim skrytym marzeniem jest zwiedzić Afrykę
12

Nasz

ZESPÓŁ

Iga

Manager

milena

Dział techniczny

Katarzyna

Dział administracyjny

ELIZA

Recepcjonistka

Karolina

Koordynator Biura

Współpracujemy

Z...

Łukasz kamiński

Fizjoterapeuta dziecięcy

Magister fizjoterapii z kilkunastoletnim stażem.
Współpracuje z przedszkolami, fundacjami i ośrodkami dla osób z niepełnosprawnością, prowadzi własny gabinet. Wiedzę doskonali na kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii dla dzieci i osteopatii. Obecnie student Akademii Osteopatii w Poznaniu.
Prywatnie tata dwójki maluchów.
lk

Masz pytania ?

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie – bardzo nam zależy, abyś w tym szczególnie trudnym czasie mogła/mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, a nawet na YouTubie. Znajdziesz tam dużo ciekawych i merytorycznych treści. 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Po prostu Zaufaj Położnej!

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc ?

Szkoła rodzenia w Gdyni: ul. Mławska 13

Szkoła rodzenia w Gdańsku: ul. Jaśkowa Dolina 84 (sklep Akpol Baby)

Poradnia Laktacyjna: ul. Mławska 13, Gdynia