Nasze

POŁOŻNE

ANIA BULCZAK

Właścicielka Centrum, położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Wykształcenie: Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prywatnie mama trójki dzieci. Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Co lubię w mojej pracy? W mojej pracy lubię wyzwania. Praca z bardzo trudnymi przypadkami laktacyjnymi daje mi wiele satysfakcji. Każdego dnia, spotykam się z różnymi emocjami – czas macierzyństwa to nie tylko radość, zdarzają się łzy, frustracja, zmęczenie – każdego dnia staram się pomóc. Taki właśnie mam zawód. Poza poradnią laktacyjną znajdziecie mnie również na kursach w szkole rodzenia oraz webinarach online

Tajemnica: Uwielbiam, kryminały! Chciałam iść nawet na kryminalistykę, bardzo lubię kajakarstwo i gotowanie – takie wyszukane 😉

Paulina Kowalewska

Położna

Wykształcenie: Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Prowadząc zajęcia w szkole rodzenia pomagam przyszłym rodzicom w przygotowaniach do porodu i czasu po nim. Możecie mnie również spotkać w jednym z trójmiejskich szpitali, gdzie współpracując z pozostałymi członkami zespołu, służę pomocą młodym mamom i ich maluszkom.

Co lubię w mojej pracy? W mojej pracy lubię tą wyjątkową możliwość i zarazem zaszczyt towarzyszenia kobietom. Praca, którą wykonuje umożliwia kontakt z ludźmi, ale także stały rozwój i zdobywanie doświadczenia.

Tajemnica: Bardzo lubię spędzać czas z ludźmi, czytać książki, ponadto w wolnym czasie gram na saksofonie i maluje obrazy. Uwielbiam las i góry.

Izabela Chromiec

Położna

Wykształcenie: magister położnictwa, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Doświadczenie:
31 lat pracy jako położna – w tym 20 lat w szpitalu. Od 11 lat jako położna środowiskowo-rodzinna i od 4 lat dodatkowo jako wykładowca w naszej szkole rodzenia.

Co lubię w mojej pracy? W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi, niesienie im pomocy zarówno w czasie ciąży jak i po narodzinach dziecka, służę także poradami w zakresie ginekologii.

Tajemnica: Lubię spędzać czas na wsi w ogródku i pielęgnować roślinki. Gotować pulpeciki dla wnuków

Aleksandra Kopras

Położna, instruktor hipnoporodu, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Doświadczenie: przygotowuję ciężarne i ich partnerów do dobrego przeżycia porodu oraz porodu w głębokim relaksie, zajmuję się pacjentami w okresie połogu w domach na wizytach patronażowych.

Co lubię w mojej pracy? Ciągłość opieki, mam niesamowitą satysfakcję z opieki nad pacjentami przed rozwiązaniem przygotowując ich do tego wielkiego wydarzenia, jak również ich maleństwem po porodzie.

Tajemnica: Uprawiam hobbystycznie kajakarstwo. Bardzo chciałabym wrócić do gry na fortepianie.

anna chromiec

Trenerka

Dyplomowana instruktorka sportu i tańca także instruktor treningu dla kobiet w ciąży FemFit© i mam z maluszkami oraz BuggyGym ćwiczeń na świeżym powietrzu z wózkiem. Od małego związana ze sportem, próbowała już chyba wszystkiego od pływania do piłki nożnej. Od 10 lat realizuje się w roli instruktora i czerpię z tego radość i energię życiową! 🙂 Pełnoetatowa mama Zuzki i Jeremiego.
Tajemnica: W wolnym czasie, który kiedyś miałam zdobyłam w tańcu towarzyskim tytuły mistrza polski i vice mistrza Europy

Sylwia Miechowiecka

Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Doświadczenie: Na co dzień pracuje na sali porodowej w szczecińskim szpitalu Zdroje. Wykładowca w Zaufaj Położnej, którą spotkacie podczas szkoły rodzenia on-line! Współpracuje ze Szczecińską Fundacją Twoja Położna, umożliwiając indywidualną opiekę okołoporodową.

Co lubię w swojej pracy? Najpiękniejszym momentem mojej pracy jest możliwość przyjęcia dziecka na świat.

Tajemnica: Pasjonuję się aromaterapią i naturalnymi olejkami eterycznymi. Moją pasją są podróże i smakowanie lokalnych potraw.

Aleksandra Skowrońska

Położna

Doświadczenie: Absolwentka GUMED’u. Położna pracująca na oddziale położniczym oraz wykładowca w Zaufaj Położnej. Olę spotkacie m.in na zajęciach ze szkoły rodzenia on-line i stacjonarnie oraz na badaniach KTG!

Co lubię w swojej pracy? Kontakt z ciężarnymi, bo mogę im przekazać swoją wiedzę i pasję. Kocham swoją pracę, bo przynosi mi dużo satysfakcji i radości.

Tajemnica: Uwielbiam jazdę na rowerze i góry o każdej porze roku oraz gotowanie.

Karolina Skawińska

Położna, fizjoterapeutka

Doświadczenie: Absolwentka GUMED’u. Położna pracująca na oddziale położniczym i ginekologicznym, mocno skupia się na fizjoterapii uroginekologicznej oraz edukacji w zakresie ergonomii i profilaktyki bólów kręgosłupa.
Wykładowca Zaufaj Położnej, którą spotkacie przede wszystkim na badaniach mięśni dna miednicy, ale także na kursach szkoły rodzenia on-line i stacjonarnie!

Co lubię w swojej pracy? W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z pacjentkami oraz otaczanie opieką ich dzieci. Lubię też rozwijać swoje umiejętności w zakresie opieki nad pacjentką przed i po porodzie.

Tajemnica: Pasjonatka sztuk walki, kocha filmy Marvela.

Justyna Kowalska

Położna

Doświadczenie: Doświadczona położna, absolwentka GUMED’u, a prywatnie mama córeczki Gabi. Na co dzień pracująca w szpitalu, wykładowca Zaufaj Położnej, którą spotkacie na kursach ze szkoły rodzenia online i stacjonarnie, a także na warsztatach!

Co lubię w swojej pracy? Najbardziej lubię, gdy kładę płaczące dziecko na brzuch mamy, a ona płacze ze szczęścia.

Elżbieta Brozdowska

Specjalista pielęgniarstwa pediatrycznego
oraz certyfikowany doradca laktacyjny

Doświadczenie: Od 30 lat pracuje na oddziale neonatologicznym.

Co lubię w swojej pracy? Najpiękniejszym momentem mojej pracy jest kiedy mogę patrzeć na dziecko, które rośnie od skrajnie małego wcześniaka do dużego, dojrzałego dziecka.

Tajemnica: Uwielbiam jazdę na rowerze oraz podróżowanie moim skrytym marzeniem jest zwiedzić Afrykę
ela

JULIA PATOKA

Psycholog, trener Treningu Umiejętności Społecznych,
słuchaczka seksuologii klinicznej

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Trenerka Treningu Umiejętności Społecznych, słuchaczka Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS

Co lubię w mojej pracy? W mojej pracy lubię wspierać kobiety oczekujące dziecka i dostarczać im dużą dawkę wiedzy, która pomaga poradzić sobie z różnymi wyzwaniami, jakie stawia ciąża.

Tajemnica: Moje pasje od najmłodszych lat to rysunek, malarstwo i moda. Uwielbiam podróżować (szczególnie z naszym psem w bagażniku).

Łukasz kamiński

Fizjoterapeuta dziecięcy

Magister fizjoterapii z kilkunastoletnim stażem.
Współpracuje z przedszkolami, fundacjami i ośrodkami dla osób z niepełnosprawnością, prowadzi własny gabinet. Wiedzę doskonali na kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii dla dzieci i osteopatii. Obecnie student Akademii Osteopatii w Poznaniu.
Prywatnie tata dwójki maluchów.
lukasz-kaminski

Nasz

ZESPÓŁ

Iga

Dział marketingu i sprzedaży

milena

Dział techniczny

katarzyna

Dział administracyjny

mARTA

Pracownik recepcji

Masz pytania ?

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie – bardzo nam zależy, abyś w tym szczególnie trudnym czasie mogła/mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, a nawet na YouTubie. Znajdziesz tam dużo ciekawych i merytorycznych treści. 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Po prostu Zaufaj Położnej!

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc ?

Szkoła rodzenia w Gdyni: ul. Mławska 13

Szkoła rodzenia w Gdańsku: ul. Jaśkowa Dolina 84 (sklep Akpol Baby)

Poradnia Laktacyjna: ul. Mławska 13, Gdynia