Online, na żywo!

Zostań w domu i perfekcyjnie przygotuj się do porodu podczas kompleksowej szkoły rodzenia ONLINE na żywo!

Pełnowartościowy kurs przedporodowy możesz odbyć w swoim domu! Spotkania odbywają się ,,na żywo” w formie on-line, z położną i innymi kursantami – więc masz możliwość poznać inne pary z kursu, a także zadawać pytania na bieżąco, robić ćwiczenia, które położna będzie widzieć i pomagać korygować! Wszystko tak, jakbyśmy spotkali się twarzą w twarz.

 

Cały projekt opiera się na ogromnym doświadczeniu 9 położnych i Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych, zawiera wiele praktycznych wskazówek, porad i prawdziwych zdjęć i filmików okołoporodowych – z nami nic Was nie zaskoczy!

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW!

Internetowa szkoła rodzenia obejmuje tematykę:

• przygotowania  do porodu, tu omawiamy: plan porodu, wyprawkę, wybór szpitala, masaż krocza, świadomy oddech, szpital – jak się przygotować, kiedy jechać itd.

• poród, tu omawiamy: fazy porodu, metody łagodzenia bólu, jak rodzić bez partnera, cesarskie cięcie planowane

• noworodek: jak obsługiwać maluszka, czego się spodziewać, co może Cię zaskoczyć

• połóg: jak się przygotować na ten trudny czas, depresja poporodowa, baby blues

• laktacja:  karmienie piersią, nawał pokarmu –  kompleksowe zajęcia z Certyfikowaną Doradczynią Laktacyjną przygotowujące do karmienia i samodzielnego rozwiązywania podstawowych problemów laktacyjnych 

• pielęgnacja: nauczymy Cię jak podnosić, przewijać, kąpać i pielęgnować maluszka

Mamy kilka rodzai kursów online

SZKOŁA RODZENIA ONLINE STANDARD: 12 godzin szkoły rodzenia, podzielonych na 4 spotkania po 3 godziny,

cena : 399 zł

SZKOŁA RODZENIA ONLINE STANDARD + PAKIET PREMIUM:  12 godzin szkoły rodzenia, podzielonych na 4 spotkania po 3 godziny + 4 dodatkowe warsztaty ze specjalistami: fizjoterapeuta uroginekologiczny, fizjoterapeuta dziecięcy, warsztaty dla taty oraz chustonoszenie. Łącznie 20 godzin kursu! 

cena : 549 zł

Dodatkowo w cenie kursu STANDARD otrzymujesz:3 miesięczny dostęp do filmów, przygotowanych wcześniej przez nasze położne, w których poruszają tematy ze szkoły rodzenia (masz możliwość powtórzenia i utrwalenia materiału)

  • – 50% na wszystkie nasze webinary przez okres 6 miesięcy! (kod otrzymasz mailowo 2 dni przed rozpoczęciem kursu)
  • dostęp do atrakcyjnych zniżek w wybranych sklepach z artykułami dla niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży  (kody otrzymasz mailowo 2 dni przed rozpoczęciem kursu)
  • nasz autorski e-book okołoporodowy! (link do pobrania otrzymasz dzień po zakończeniu kursu)
  • możliwość zadania pytań położnej w ramach comiesięcznego spotkania “oddychaj z położną”, który odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca (link do zapisu otrzymasz mailowo 2 dni przed rozpoczęciem kursu)

JUŻ TERAZ KUP DOSTĘP DO WYBRANEGO KURSU SZKOŁY RODZENIA!

Masz pytania ?

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie – bardzo nam zależy, abyś w tym szczególnie trudnym czasie mogła/mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na FacebookuInstagramie, a nawet na YouTubie. Znajdziesz tam dużo ciekawych i merytorycznych treści. 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Po prostu Zaufaj Położnej!

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc ?

Szkoła rodzenia w Gdyni: ul. Mławska 13

Szkoła rodzenia w Gdańsku: ul. Jaśkowa Dolina 84 (sklep Akpol Baby)

Poradnia Laktacyjna: ul. Mławska 13, Gdynia