Podsumowanie jesiennych targów online.

Targi online w zaufaj położnej
Jesienna edycja Targów Zaufaj Położnej właśnie dobiegła końca. Było intensywnie, merytorycznie, czasem śmiesznie, ale przede wszystkim tłumnie! Zapraszamy do szybkiego podsumowania minionego weekendu.

 

W ramach Targów Zaufaj Położnej zorganizowałyśmy dla Was ponad 20 warsztatów zarówno z położnymi, jak i specjalistami z dziedzin m.in.:

👉 ratownictwa medycznego

👉 wyprawki dziecięcej

👉 fizjoterapii uroginekologicznej

👉 fizjoterapii dziecięcej

 

Najbardziej obleganymi warsztatami okazały się „Pozycje wertykalne„, „Laktacyjny start” oraz „Pierwsze dni życia dziecka – czego się spodziewać„.

 

Ponadto, spotkania z ratownikiem – to było absolutne szaleństwo: pulę dostępnych biletów zwiększałyśmy aż 4-krotnie, a i tak wejściówki rozchodziły się w mgnieniu oka! W efekcie pokój webinarowy „Ratowniczego ABC” wypełniony był po brzegi przyszłymi i świeżo upieczonymi rodzicami. 

 

🤔 Jeśli jesteś ciekawa tematów, które cieszyły się największym zainteresowaniem podczas Targów, zerknij na:

 

To, co szczególnie cieszyło nasz zespół, to ilość zadawanych pytań podczas webinarów. Wasza dociekliwość i zainteresowanie poruszanymi tematami wprost rozgrzewała do czerwoności webinarowy czat! 🖥️

Wielkie brawa należą się w tym miejscu wszystkim prowadzącym (a było ich w sumie 15!) za udzielenie odpowiedzi na niemal wszystkie Wasze pytania. 👏

 

Targi online w zaufaj położnej, zbiór warsztatów online dla przyszłych rodziców

 

Aby całość Targów odbyła się bez żadnych problemów, nad każdym z nich czuwały i przygotowywały je osoby z obsługi technicznej – w sumie 8 osób nieustannie nadzorujących jakość obrazu, aspektami technicznymi i czuwających nad sekcją Q&A.

Ciekawi Was sumaryczna liczba wszystkich uczestników tej edycji? 

 

Jest nam ogromnie miło poinformować, że przekroczyła ona 1500 osób! Bardzo doceniamy Waszą obecność i nieustannie cieszy nas tak liczny udział naszych obserwatorek w spotkaniach na żywo!

Niemal 30 godzin wykładów, spotkań na żywo i sekcji Q&A – to wszystko, abyście mogli czerpać aktualną wiedzę i przygotowywać się z nami do macierzyństwa. 

 

 

Do zobaczenia na kolejnej, wiosennej edycji!

 

A jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w Zaufaj Położnej zapisz się do naszego newslettera TUTAJ

 

artykuł opracowała: Sonia, asystentka działu marketingu 

 

Podobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy na naszego Instagrama KLIK oraz Facebooka KLIK gdzie codziennie dzielimy się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem – jako mamy i jako położne ❤

Inne nasze artykuły

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie 🙂