Szukaj
Close this search box.

Podsumowanie jesiennych targów online.

Jesienna edycja Targów Zaufaj Położnej właśnie dobiegła końca. Było intensywnie, merytorycznie, czasem śmiesznie, ale przede wszystkim tłumnie! Zapraszamy do szybkiego podsumowania minionego weekendu.

 

W ramach Targów Zaufaj Położnej zorganizowałyśmy dla Was ponad 20 warsztatów zarówno z położnymi, jak i specjalistami z dziedzin m.in.:

? ratownictwa medycznego

? wyprawki dziecięcej

? fizjoterapii uroginekologicznej

? fizjoterapii dziecięcej

 

Najbardziej obleganymi warsztatami okazały się “Pozycje wertykalne“, “Laktacyjny start” oraz “Pierwsze dni życia dziecka – czego się spodziewać“.

 

Ponadto, spotkania z ratownikiem – to było absolutne szaleństwo: pulę dostępnych biletów zwiększałyśmy aż 4-krotnie, a i tak wejściówki rozchodziły się w mgnieniu oka! W efekcie pokój webinarowy “Ratowniczego ABC” wypełniony był po brzegi przyszłymi i świeżo upieczonymi rodzicami. 

 

? Jeśli jesteś ciekawa tematów, które cieszyły się największym zainteresowaniem podczas Targów, zerknij na:

 

To, co szczególnie cieszyło nasz zespół, to ilość zadawanych pytań podczas webinarów. Wasza dociekliwość i zainteresowanie poruszanymi tematami wprost rozgrzewała do czerwoności webinarowy czat! ?️

Wielkie brawa należą się w tym miejscu wszystkim prowadzącym (a było ich w sumie 15!) za udzielenie odpowiedzi na niemal wszystkie Wasze pytania. ?

 

Targi online w zaufaj położnej, zbiór warsztatów online dla przyszłych rodziców

 

Aby całość Targów odbyła się bez żadnych problemów, nad każdym z nich czuwały i przygotowywały je osoby z obsługi technicznej – w sumie 8 osób nieustannie nadzorujących jakość obrazu, aspektami technicznymi i czuwających nad sekcją Q&A.

Ciekawi Was sumaryczna liczba wszystkich uczestników tej edycji? 

 

Jest nam ogromnie miło poinformować, że przekroczyła ona 1500 osób! Bardzo doceniamy Waszą obecność i nieustannie cieszy nas tak liczny udział naszych obserwatorek w spotkaniach na żywo!

Niemal 30 godzin wykładów, spotkań na żywo i sekcji Q&A – to wszystko, abyście mogli czerpać aktualną wiedzę i przygotowywać się z nami do macierzyństwa. 

 

 

Do zobaczenia na kolejnej, wiosennej edycji!

 

A jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w Zaufaj Położnej zapisz się do naszego newslettera TUTAJ

 

artykuł opracowała: Sonia, asystentka działu marketingu 

 

Podobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy na naszego Instagrama KLIK oraz Facebooka KLIK gdzie codziennie dzielimy się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem – jako mamy i jako położne ❤

może Cię również zainteresować

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?