WYPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNA! Nasze BESTSELLERY do 80% taniej! 👉🏻 Sprawdź!

Wyprawka dla noworodka – produkty LaMillou

Wyprawka dla dziecka – ach, tu można książki pisać! To zdrowe, tamto niezdrowe, to przydatne, tamto modne, to rosnące z dzieckiem, tamto zbędny gadżet…

Teraz Ty przyznaj: łatwo się pogubić, prawda? W tym artykule pomożemy Ci znaleźć złoty środek – tak, aby wilk był syty i owca cała. Poznaj produkty od LaMillou, które pozwolą Ci spełnić sen o pięknej i zdrowej wyprawce, a jednocześnie okażą się naprawdę przydatne w opiece nad niemowlakiem.

Pieluszki i otulacze.

Gdy myślę “noworodek”, widzę małego człowieka w otoczeniu miękkich, jasnych tkanin. Leżący w łóżeczku, spokojny i zadowolony. I faktycznie, pieluszki i otulacze – bo o nich będzie mowa – to pierwsze skojarzenie z noworodkową wyprawką. To produkty wielozadaniowe i stąd pierwsze miejsce w wyprawkowym must-have.

Pieluszki materiałowe dawno przestały pełnić rolę jedynie wkładki higienicznej, z którą walczyły nasze mamy i babcie. Dzisiejsza pieluszka to pierwsza pomoc przy odbijaniu, karmieniu dziecka, wycieraniu delikatnej buzi dziecka, czy ochronie przed słońcem.

Otulacz jest równie świetnym rozwiązaniem. Nieco większy niż pieluszka, idealnie sprawdza się jako pierwszy kocyk, prześcieradełko czy ręcznik. Delikatne tkaniny idealnie zdają egzamin od pierwszych dni życia dziecka pod kątem wrażliwości jego skóry, absorpcji wilgoci i kompaktowych wymiarów.

W asortymencie LaMillou znajdziesz otulacze i pieluszki wykonane z tkaniny bambusowej, która ma właściwości termoregulacyjne i utrzymuje temperaturę o 2 stopnie niższą, co jest szczególnie istotne podczas upałów, a także supermiękkie produkty muślinowe.

Jeśli cenisz sobie higieniczne ułatwienia, będziesz zadowolona: w ofercie LaMillou znajdziesz rozwiązania pokryte antybakteryjnymi mikrocząsteczkami srebra – bakteriom, grzybom i pleśniom mówimy nie!

 

Śpiworek do spania.

Kolejnym produktem wyprawkowym, które przyda się niemowlakowi już od pierwszych dni życia jest śpiworek do spania. Czemu, jako położne i mamy, jesteśmy zwolenniczkami śpiworka, a nie np. kołderki? Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo.

Śpiworek gwarantuje bezpieczny sen dziecka bez możliwości nakrywania się. Dziecko nie ma możliwości go rozkopać, utrzymuje on stałą temperaturę spania, a zamek błyskawiczny ułatwia dostęp do pieluszki podczas nocnego przewijania.

Same plusy, prawda? A co powiesz, na genialne wzory i 100% bawełny? To rozwiązanie, z którym spełnisz swoje macierzyńskie marzenia o stylowej, ale i komfortowej oraz bezpiecznej dla dziecka wyprawce. Za dnia i nocą! Tu sprawdzisz pełną gamę śpiworków od LaMillou.

Akcesoria w trakcie podróży.

A co z podróżami z niemowlakiem? Przecież z małym dzieckiem też musisz odwiedzić lekarza, odebrać starszaka z przedszkola czy szkoły lub po prostu pojechać ciut dalej autem! Co robić, w co się zaopatrzyć, by w zimniejsze miesiące dziecko było bezpieczne w samochodzie?

Możesz nie być tego świadoma, ale badania przeprowadzone podczas testów zderzeniowych wyraźnie pokazały że gruba odzież podczas podróży samochodem negatywnie wpływa na bezpieczeństwo dziecka.

Gdzie leży problem? W pustej przestrzeni. Niestety, w przypadku, gdy dziecko siedzi w foteliku mając na sobie grubą kurtkę, pasy bezpieczeństwa nie przylegają we właściwy sposób do ciałka dziecka, powodując właśnie wolną przestrzeń.

Zapięcie pasów w zimowym kombinezonie nie jest poprawne i stanowi niebezpieczeństwo dla dziecka – zderzenie nawet przy niewielkiej prędkości może być przyczyną “wyślizgnięcia się” dziecka z pasów.

Rozwiązaniem, któremu proponujemy się przyjrzeć są kocyki do fotela samochodowego

Instalujemy go na stałe w foteliku, po czym wkładamy dziecko, zapinamy pasy i zawijamy jak kokonik. Kiedy potrzebujesz ochronić przed zimnem wystarczy zapiąć kocyk na rzep i ściągnąć sznurki w kapturku, natomiast kiedy tylko wejdziesz do pomieszczenia możesz śmiało odkryć malca.

Rzep w kocykach od LaMillou pozwala na dostosowanie szerokości kocyka do niemowlaka i zabezpiecza przed odkrywaniem się. Dzięki zastosowaniu 6 otworów na pasy, kocyki LaMillou pasują do większości fotelików, nosidełek i wózków.

 

Jak widzisz, w noworodkowej wyprawce są produkty, które mogą skutecznie podnieść komfort funkcjonowania – zarówno Mamie, jak i małemu człowiekowi. A gdy spełniają standardy bezpieczeństwa, są praktyczne i do tego mają urocze wzory – nie wahaj się, spełniaj swoje wyprawkowe marzenia

*Artykuł powstał we współpracy z marką LaMillou.

Podobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy na naszego Instagrama KLIK oraz Facebooka KLIK gdzie codziennie dzielimy się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem – jako mamy i jako położne

może Cię również zainteresować

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?