Szukaj
Close this search box.

Zaufaj Położnej – nasza historia.

Początki.

Kiedy zakładałam firmę miałam 24lata. Młoda położna z wielkimi marzeniami, chęcią pomocy przyszłym Mamom i pasją sięgającą gwiazd. Nazwa Zaufaj Położnej nie wzięła się znikąd – zaufanie to fundament współpracy ciężarna – położna. Zapraszam w podróż dookoła miejsca, które zbudowałam z Wami i dla WAS!❤️

Jesteśmy szkołą rodzenia z Trójmiasta, gdzie funkcjonowałyśmy w 7 placówkach – obecna, przy ul. Słowiczej w Gdyni jest naszą 8 🙂 

Oprócz kursów szkoły rodzenia organizujemy dla Was eventy: największą konferencję dla ciężarnych w Trójmieście “Poród bez tajemnic”- zorganizowałyśmy 8 edycji, Misję: Dobry Poród- 2 edycje: w Gdyni i Warszawie, a także uczestniczymy w zewnętrznych imprezach parentingowych, np. w targach Mamaville. 

Prowadzimy ćwiczenia dla ciężarnych i młodych Mam, przyjmujemy Was w poradni laktacyjnej, wykonujemy KTG, a także wizyty patronażowe w Waszych domach w Trójmieście i okolicach.

Pandemia.

Pandemia w 2020 roku zaskoczyła wszystkich, również nas. Nie poddałyśmy się jednak, a rozpoczęłyśmy wpieranie Was w świecie online. 

Od tego czasu macie możliwość przygotowywać się do macierzyństwa i porodu w internecie przez www.zaufajpoloznej.pl. W tym miejscu prowadzimy kursy szkoły rodzenia onlinewarsztaty z położnymi, Certyfikowanym Doradczyniami Laktacyjnymi i specjalistami z zakresu medycyny, ratownictwa, fizjoterapii, a nawet snu dziecka. 

W tym samym czasie uruchomiłyśmy nasz sklep z najbardziej niezbędnymi akcesoriami dla Mamy i Dziecka na www.akcesoria.zaufajpoloznej.pl – jeśli kompletujesz wyprawkę, koniecznie tu zajrzyj!

W przestrzeni wirtualnej organizujemy dla Was również cykliczne Targi online (wiosenna edycja już wkrótce), edukujemy na naszych kanałach społecznościowych, zapraszamy ciekawych gości na spotkania online tzw.: LIVY. Wśród naszych gości dotychczas znaleźli się m.in.:

@pantabletka, 

@agakaczor, 

@dr_strus, 

@nagiginekolog, 

@kobiecafizjoterapia, 

@mamapediatrablog, 

@blogojciec, 

@twojratownik, 

@pozytywnieojedzeniu, 

@dr.paluch.flebolog, 

@dobranockasendziecka, 

@aalantkoweblw, 

@agnieszkawlodarczykofficial, 

@paulina.ihnat, 

@zborowskazofia, 

@siostry_adihd, 

@monika_kolodynska_bralady,

@novique_medycznie,

@ewelinaslyk_uroginekologia, 

I wiele wiele innych osób z którymi zorganizowałyśmy wspólne wydarzenia online💖

 
 
Prywatnie.

Zaufaj Położnej to również nasz bardziej prywatny świat.

Wyjazdy integracyjne – 8 razy, baby shower – 4, gender reveal party -3, ciąże – w całej historii firmy było ich aż 14! 🤰

Nasza misja.

Jesteśmy po to, abyś miała dobry poród. Abyś wrzuciła na luz i cieszyła się ciążą. Abyś się nie stresowała. Abyś nie dała zrobić się w bambuko, wierząc w marketingowe chwyty. Abyś nikt nie wciskał Ci kitu. Aby Maluch był zdrowy i bezpieczny. Abyś Ty była spokojna i przygotowana.

Dziękujemy, że jesteś tu z nami i zapraszamy Cię do obejrzenia galerii Zaufaj Położnej💕


może Cię również zainteresować

Metody niwelowania i rehabilitacji ran po porodzie cesarskim cięciem i siłami natury

Po porodzie goję się…

Urodziłaś dziecko, jesteś Mamą.    Po porodzie mogła zostać na Twojej skórze swoista “pamiątka” – blizna, przypominająca o przyjściu na...

Cały artykuł »

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?