Nowoczesna szkoła rodzenia.

Zespół Zaufaj Położnej
Nowoczesne przewijanie dzieci? Nowoczesny poród? Brzmi nieźle. O co chodzi?

 

Nowoczesna szkoła rodzenia to przede wszystkim indywidualne podejście do rodziców, do pary. Kurs nastawiony jest na kursantów, jako rodziców którzy oczekują narodzin swojego maluszka. Kluczowym jest zrozumienie przez personel medyczny, położne – że rodzice potrzebują wsparcia.

 

Czy wsparciem będzie sucha teoria na wykładach? No nie, nuda. Choć znajdą się osoby, którym taka forma będzie odpowiadać – zdecydowana większość będzie znudzona i nieusatysfakcjonowana. TU LICZY SIĘ PRAKTYKA!

To praktyka sprawia, że rodzic czuje się pewnie i ma poczucie, że da radę!

Nowoczesny sprzęt w szkole rodzenia? TAK. Sprzęt musi jak najlepiej odwzorowywać rzeczywistość na sali porodowej. Musi umożliwić ćwiczenia pozycji wertykalnych, musi być część „domowego zacisza” – gdzie rodzice będą przewijać maluszka.

Nowoczesna szkoła rodzenia zwraca uwagę nie tylko na rolę Mamy i przygotowanie Mamy do porodu – nowoczesna szkoła rodzenia wie, jak ważne jest wsparcie partnera??‍❤️‍. Nowoczesna szkoła rodzenia nie ignoruje obecności i emocji Ojca. Nowoczesna szkoła rodzenia jest również wsparciem dla Ojca, oczekującego na swojego maluszka, dla Ojca przygotowującego się do porodu. Nowoczesna szkoła rodzenia bardzo mocno skupia się na emocjach i psychice – coś co kilkanaście lat temu, było tematem tabu…

Nowoczesna szkoła rodzenia wychodzi naprzód oczekiwaniom rodziców – dajemy przestrzeń do rozmów nawet na najbardziej intymne tematy i wątpliwości. Dajemy przestrzeń do zadania pytań i poczucia, że głupich pytań nie ma❌. Przestrzeń gdzie nie ma tematów tabu – mówimy o wszystkim co ważne i potrzebne. Dajemy poczucie bezpieczeństwa, pewności i zaufania – by rodzic wiedział, że może na nas polegać.

To miejsce w którym jest czas na uśmiech, radość, łzy wzruszenia, bliskość, naukę, praktykę, ruch, oddech, trochę też miłość.

 

Zaufaj Położnej

 

Cały czas doszkalamy nasz zespół, przy jednoczesnym zdobywaniu doświadczenia w środowisku – priorytetem jest dla nas wspieranie rodziców, którzy są naszymi klientami. Ich zadowolenie z kursu, ich poczucie przygotowania jest dla nas najważniejszą wartością.

Z punktu widzenia biznesu – nie jest to łatwe. To ciągła praca, ciągle doszkalanie – przecież sytuacja w szpitalach różni się od województw, sytuacja domowa u kursantów jest totalnie różna, COVID-19 dokonał różnych, czasem chwilowych zmian również w położnictwie i ginekologii – to ciągła aktualizacja danych, bo co chwila są nowe zalecenia, nowe badania, nowe dowody naukowe.

W naszym zespole są jednak ludzie z pasją – dzięki temu udało nam się zbudować zgrany team, co znacząco wpływa na jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Z pełnym zaangażowaniem prowadzimy zajęcia w formie stacjonarnej oraz online – tak, aby każdy nawet w najdalszym zakątku Ziemi mógł skorzystać z naszych usług  ❤. Nasze kursy stacjonarne prowadzimy w Trójmieście w dni robocze oraz w weekendy, a dla par, które oczekują indywidualnej praktyki – oferujemy indywidualne kursy w domu pacjenta dostosowane do ich czasu wolnego.

Ponieważ same jesteśmy mamami i wiemy, że często ważne kwestie umykają w szale przygotowań do powiększenia się rodziny, stworzyłyśmy dla Was kurs przypominający dla par w kolejnej ciąży.

 

Jesteśmy z tego dumne, że tworzymy nowoczesną szkołę rodzenia.

 

Podobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy na naszego Instagrama KLIK oraz Facebooka KLIK gdzie codziennie dzielimy się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem – jako mamy i jako położne ❤

Inne nasze artykuły

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie 🙂