Szukaj
Close this search box.

Położnictwo – moja pasja. Kilka słów Ani Bulczak o tym jak to się wszystko zaczęło…

Zawsze uwielbiałam pomagać ludziom i być dla nich wsparciem

Nie od początku chciałam zostać położną. ? Miałam iść na kryminalistykę, ale niestety nie otwarto mojego kierunku. ? Wtedy do głowy przyszło mi położnictwo. Złożyłam odpowiednie dokumenty na studiach i po weryfikacji znalazłam się na liście studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

To właśnie w trakcie studiów utwierdziłam się, że jest to zawód, który chcę wykonywać przez całe moje życie. Praca z ciężarnymi daje mi ogromną satysfakcję. Jestem wsparciem w najważniejszym etapie w ich życiu jakim jest macierzyństwo ? i przyszłe rodzicielstwo. ?

Moja przygoda z indywidualną działalnością zaczęła się sześć lat temu…

…w małej salce gimnastycznej gdzie uruchomiłam swój pierwszy kurs. Składał się tylko (i aż!)z trzech par. W tamtym czasie nie pomyślałabym, że stworzę miejsce w którym będziemy przeprowadzać spotkania stacjonarne i on-line dla setek uczestników z Polski i całego świata.?

Nadajemy dla kobiet w ciąży oraz dla przyszłych rodziców na YouTube, Instagramie oraz Facebooku.

Prowadzimy warsztaty, kursy szkoły rodzenia online oraz tworzymy kursy, aby w nowoczesny sposób wspierać i pomagać świeżo upieczonym rodzicom. Mamy własny podcast.

Współpracujemy ze wspaniałymi firmami oraz specjalistami, którzy pomagają nam realizować niekiedy najbardziej szalone projekty.

Funkcjonowanie na tak wielu płaszczyznach to ogromne wyzwanie, ale i ogromna odpowiedzialność, bowiem w działania, które realizujemy całą firmą wkładamy całe swoje serca.

Mimo rozmachu z jakim działamy obecnie nie umykają nam sukcesy w poradni laktacyjnej czy podczas wizyt poporodowych. Każdy przyrost masy ciała, prawidłowo zdiagnozowane krótkie wędzidełko podjęzykowe, obalona dieta eliminacyjna to powód do naszej ogromnej dumy.

Jako Położne jesteśmy specjalistkami w swoim zawodzie i staramy się godnie reprezentować zawód, który sprawujemy. Szerzymy ideę świadomego rodzicielstwa i macierzyństwa opartego na faktach i najnowszych badaniach naukowych. Ciągle się szkolimy, aby móc przekazywać aktualną wiedzę naszym podopiecznym.

Jestem dumna z bycia położną. Jestem dumna ze znalezienia pasji w swoim zawodzie. Jestem dumna, że spełniam marzenia. Jestem dumna z samej siebie.

I Tobie również tego życzę! Rób to co kochasz! 

– Anna Bulczak

może Cię również zainteresować

Mięśnie dna miednicy

O mięśniach dna miednicy (mdm) bardzo często słyszymy w czasie, kiedy przygotowujemy się do porodu i to właśnie wtedy dowiadujemy...

Cały artykuł »

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?