Szukaj
Close this search box.

Co to jest Dobry Poród?

Dla większości kobiet, dobry poród oznacza wzmacniające doświadczenie, podczas którego czują się pewnie i mają możliwość wyrażania swoich potrzeb. To wyjątkowy moment narodzin dziecka, pełen emocji i niezapomniany dla każdej matki.

Przygotowanie do porodu.

Skorzystaj z dostępnych opcji przygotowania, takich jak szkoła rodzenia. Wybierz odpowiedni dla siebie format: kurs indywidualny, grupowy, stacjonarny lub online. Dowiedz się, jak przebiega świadomy poród i jakie są etapy po nim następujące.

Dobry Poród – to równiez nasz autorski kurs skierowany do kobiet u których poród budzi obawy. To kurs przeznaczony również do kobiet w drugiej, lub kolejnej ciąży które rodziły tylko poprzez cesarskie cięcie. To kilkanaście godzin pełnego wsparcia, merytorycznej i aktualnej wiedzy doświadczonej położnej i mamy czwórki dzieci – Anny Bulczak. 

Wsparcie położnej.

Indywidualna konsultacja z położną, zarówno online, jak i stacjonarnie, pozwoli omówić wszelkie pytania związane z ciążą i porodem. To także czas, kiedy możesz skonsultować swoje potrzeby i preferencje dotyczące porodu.

Skoncentruj się na sobie.

Odetchnij głęboko i skoncentruj się na swoich potrzebach, oczekiwaniach i planie porodu. Rozważ miejsce narodzin, metodę łagodzenia dolegliwości bólowych i możliwość skorzystania z metod farmakologicznych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Przygotuj plan porodu.

Zalecamy przygotowanie planu porodu, w którym określisz swoje preferencje i oczekiwania. Pamiętaj, że choć scenariusz porodu jest nieprzewidywalny, planowanie i świadome podejście mogą wpłynąć na pozytywne doświadczenie narodzin dziecka.

Dobry poród to wzmacniające doświadczenie.

Niezależnie od drogi narodzin dziecka, czy to drogą natury, czy poprzez cesarskie cięcie, najważniejsze jest, abyś czuła się dobrze i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że Twój poród będzie pełen pozytywnych emocji i będzie stanowił wzmacniające doświadczenie dla Ciebie i Twojego dziecka.

DOBREGO PORODU!

może Cię również zainteresować

Gadżety dla mamy KPI

Przygotowujesz się do wszystkiego, szkoły, pracy, studiów, bycia rodzicem. Po czym nadchodzi moment, kiedy zastanawiasz się, czy to całe przygotowanie...

Cały artykuł »

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?