Szukaj
Close this search box.

Misja: Dobry Poród – dlaczego warto przygotować się z nami do porodu?

Dokładnie dwa miesiące temu był nasz event w Warszawie – a teraz żyjemy i dopieszczamy już kolejny, w Gdyni!

W przygotowaniach do Misja: Dobry Poród w Warszawie zaangażowany był cały nasz zespół, czyli prawie 20 osób!

Od działu administracyjnego, grafików, informatyków, po położne… – przecież trzeba było znaleźć hotel, omówić warunki, wybrać menu (to bardzo ważny element! ?), przygotować grafiki, uruchomić zapisy, ustalić partnerów, przygotować prezentację, przygotować nasze stoisko!

Ale było stresu – to pierwszy event po “pandemii” – wyszłyśmy do Was, ciężarnych z najważniejszym warsztatem, z pozycjami wertykalnymi?. Oczywiście okazało się to totalnym hitem, bo przyjeżdżałyście do nas z całej Polski! ❤

Dzięki tym warsztatom dowiedzieliście się:

  • jak oddychać przeponą
  • co to są pozycje wertykalne
  • jak ćwiczyć na piłce
  • jak pracować miednicą
  • jak ułatwić sobie poród
  • jak pracować ciałem przy porodzie

Przez ponad 2 godziny ćwiczyłyśmy wspólnie – pod okiem naszych położnych, które korygowały ewentualne błędy i potknięcia, tak abyście były przygotowane najlepiej! ?

Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji – w Gdyni!

Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie, wiemy jak ważna jest obecność bliskiej osoby podczas porodu. Chcemy przygotować Was do niego jak najlepiej, dlatego zapraszamy również osoby towarzyszące, aby razem z Wami nauczyły się na co zwracać uwagę, jak pomóc ciężarnej podczas porodu. Jak być dla niej prawdziwym wsparciem. 

Możesz przygotować się z nami!

Po to aby czuć się pewniej, aby poznać swoje ciało i wiedzieć jak PRAWIDŁOWO oddychać i pracować na sali porodowej. Po to by nie czekać, tylko wdrożyć ćwiczenia w życie od zaraz. 

Sprawdź nasz bestsellerowy kurs Dobry Poród, który kompleksowo przygotuje Ciebie i Twojego partnera do porodu siłami natury. Podczas 12 godzin warsztatu dowiesz się jak przygotować się do porodu, co spakować do torby, kiedy jechać do szpitala, jak pomóc partnerce kiedy emocje zaczną brać górę. Druga część warsztatów poświęcona jest pracy ciała. Pokazujemy jak wspólnie razem z partnerem oddychać i pracować ciałem w I i II okresie porodu by poród przebiegł szybciej, sprawniej i spokojniej.

Część trzecia poświęcona jest połogowi – poruszone zostaną tematy fizjologii jak i strefy duchowej i emocji. Dowiesz się co będzie działo się z twoim ciałem po porodzie i zyskasz spokój.

A poniżej krótka relacja z naszych warsztatów w Warszawie:

może Cię również zainteresować

Zamierzasz nas opuścić tak szybko?

Zostaw nam swój adres mailowy, a może wkrótce otrzymasz jakiś specjalny, dedykowany kod zniżkowy tylko dla Ciebie ?